Álvaro Soler

alvaro soler baner 01

Álvaro Soler – ponownie w Polsce!

Autor hitów „Sofia”, „La Cintura” czy „El Mismo Sol”, które podbiły polskie notowania przebojówm wystąpi w Warszawie i Krakowie.

W kwietniu 2015 wydał pierwszy solowy singel El mismo sol, który dotarł do pierwszego miejsca listy przebojów we Włoszech, gdzie uzyskał status podwójnej platynowej płyty. Z piosenką trafił także na szczyt notowania w Szwajcarii oraz do pierwszej dwudziestki zestawień m.in. w Hiszpanii, Austrii, Belgii i Holandii, a także na pierwsze miejsce listy utworów najczęściej granych w radiu w Polsce.

26 czerwca 2015 wydał debiutancki album studyjny pt. Eterno agosto, następnie drugi singel Agosto. W 2016 wydał reedycję płyty, wzbogaconą o trzy nowe piosenki: „Animal”, „Libre” i „Sofia”, będący zarazem trzecim singlem z płyty. Z „Sofią” dotarł na szczyt notowań w Polsce, Włoszech i Szwajcarii.

„MAGIA” została właściwie zainspirowana przez fanów: „Ostatniego lata otrzymałem wiele próśb: ‘Rok jest taki ciężki, dlaczego czegoś nie wypuścisz?’ To oni przypomnieli mi o powodach, dla których tworzę muzykę. Pisanie dla nich nowych utworów było świetną zabawą, czułem ciągłą chęć tańczenia podczas tego procesu. Jeśli piosenka ma taką siłę, to wiesz, że jest w tym coś słusznego.” – mówi artysta.

Zobacz, co mamy dla prawdziwych fanów.

T-SHIRTY MĘSKIE PREMIUM